Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Regulamin

 

Warunki Umowy Skupu laptopów

Regulamin

1. Sprzedający spełnia poniższe wymogi:
a. Telewizory w oryginalnym opakowaniu producenta,
b. Posiadają zestaw fabrycznych akcesoriów oraz komplet wszystkich dokumentów (pudełko, instrukcja, gwarancja, programowanie, kable, ładowarka itd.). Telewizory używane nie mają obowiązku posiadania pudełka, jednak brak pudełka ma wpływ na cenę końcową.
c. Pochodzą z legalnej sieci dystrybucji i jest możliwość weryfikacji tego pochodzenia,
d. Wysłany telewizor został przedstawiony w zgłoszeniu chęci sprzedaży na pośrednictwem strony www.skuptelewizorow.pl
e. Każdy telewizor nieużywany MUSI posiadać oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura - oryginał lub kopia). W przypadku braku oryginalnego dowodu zakupu, pracownik firmy Skuptelewizorow.pl poprosi o przesłanie dokumentu drogą mailową. Po upłynięciu 2 dni roboczych bez odpowiedzi ze strony sprzedającego, telewizor automatycznie zostanie odesłany paczką pobraniową sprzedającemu w kwocie pobrania 200.00 zł. Sprzedającemu nie będzie przysługiwało prawo odwołania się.


2.. Wysyłający urządzenie jest zobowiązany skontaktować się z komisem telefonicznie bądź emailem w celu potwierdzenia nadania paczki.

3. Wysyłający ma obowiązek bezpiecznie zapakować telewizor i przekazać go kurierowi. W innym przypadku należy wysłać na adres podany w zakładce „kontakt”, wybraną przez siebie firmą kurierską na własny koszt, po uprzednim kontakcie z firmą www.skuptelewizorow.pl.

4. W przypadku gdy przesłany telewizor nie posiada cech wymienionych w punkcie 1. www.skuptelewizor.pl odmówi odebrania przesyłki i zostanie ona zwrócona nadawcy na jego koszt.

5.Wysyłający oświadcza, iż w przypadku, gdy nie wystawia, wystawił lub też nie zamierza on wystawić faktury VAT z tytułu sprzedaży, oddania w komis lub też innej czynności będącej dostawą towaru na rzecz Skuplaptopow.pl w rozumieniu art. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, w odniesieniu do tej czynności nie występuje on w charakterze podatnika w rozumieniu art. 15 wyżej wymienionej ustawy lub też nie jest zarejestrowany jako podatnik podatku od towarów u usług, w związku z przysługującym mu na podstawie art. 96 ust. 3 tejże ustawy uprawnieniem do nieskładania zgłoszenia rejestracyjnego.

Wszystkie pozostałe informacje nie objęte niniejszym regulaminem są zawarte na stronie internetowej skupu telewizorów (www.skuptelewizorow.pl).


KONTAKT
+48 728-555-554
infolinia czynna:  Pn-Pt: 10.00-18.00.



1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ